Haydar Doğan

Sitemize Hoş Geldiniz!

"Bu sitede, hakkımda yayımlanan haberlere, fotoğraflara ve videolara ulaşabilir; kaleme almış olduğum yazıları okuyabilirsiniz."

You are here:

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu yeni başkanı Haydar Doğan

e-Posta Yazdır PDF

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu'nu genel kurulunda başkanlığa Haydar Doğan seçildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda yapılan Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu'nu 3 genel kuruluna Spor Genel Müdür Yardımcısı Tamer Taşpınar, delegeler, kulüp temsilcileri ve misafirler katıldı.

82 delegenin katıldığı olağan genel kurulda 72 delege oy kullanırken, iki oy geçersiz sayıldı. 72 delegeden, 36 delegenin oyunu alan Haydar Doğan federasyonun yeni başkanı seçildi. Diğer başkan adayı Adem Yakıncı ise 34 delegenin oyunu aldı.

 

Haydar Doğan yaptığı konuşmada, spor teşkilatının, devletin tüm kurumlarının desteğini alarak kulüp yöneticileri ve delegelerle birlikte federasyonu yönetmeye hazır olduğunu söyledi. Kattılarından dolayı herkese teşekkür eden Doğan, ana amaçlarının yapılan çalışmaların üzerine biraz daha fazlasını koyarak hem ulusal hem de uluslar arası orgarizasyonlarda sıra dışı başarılar kazanmak olduğunu söyledi.

Öte yandan Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu'nu içerisinde korfbol, kriket, offshore, rafting ve squash branşları yer alıyor.

Haberin videosunu izlemek için buraya tıklayınız...

Son Güncelleme ( Cuma, 15 Şubat 2013 19:30 )  
Free Web Counters