Haydar Doğan

Sitemize Hoş Geldiniz!

"Bu sitede, hakkımda yayımlanan haberlere, fotoğraflara ve videolara ulaşabilir; kaleme almış olduğum yazıları okuyabilirsiniz."

You are here:

Genel Sekretere spora destek çiçeği

e-Posta Yazdır PDF

Yaz Spor Okullarının açılışı nedeniyle Tunceli’de bulunan Haydar Doğan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Şimşek’i ziyaret ederek spora yaptığı katkılardan ötürü teşekkür etti.

Yaz Spor Okullarının açılışı nedeniyle Tunceli’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Sosyal İşler Şube Müdürü Haydar Doğan, Genel Sekreter Hüseyin Şimşek’i ziyaret etti.

Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Şimşek’e spora yaptığı katkılardan ötürü teşekkür eden Doğan, “Voleybolda 3. lige takım çıkarmamız son derece sevindirici. Bu başarının yakalanmasında genel sekreterimizin önemli katkıları olduğunu biliyoruz. Genel sekreterimiz bireysel ve takım sporlarına Sayın Valimizin himayelerinde önemli destekler sunuyor. Yine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz de sporun içinden gelen biri. Her iki kurumun ilimizde sporun gelişmesi için yaptıkları uyumlu çalışmalar son derece anlamlı. Bu uyumun herkese örnek olmasını diliyorum” dedi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Şimşek de ziyaretinden ötürü Haydar Doğan’a teşekkür etti.

Genel Sekreter Şimşek, ilde sporun gelişmesi ve gençlerin zararlı alışkanlıklardan uzak durması amacıyla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını söyledi.

Ziyarette; Doğan, spora yaptığı katkılardan Genel Sekreter Şimşek’e çiçek verdi.

 
Free Web Counters