Haydar Doğan

Sitemize Hoş Geldiniz!

"Bu sitede, hakkımda yayımlanan haberlere, fotoğraflara ve videolara ulaşabilir; kaleme almış olduğum yazıları okuyabilirsiniz."

You are here:

İl Spor Merkezleri Hizmete Açıldı

e-Posta Yazdır PDF

29 Haziran 2012'de, Tunceli'de açılan il spor merkezlerinin açılış törenine Haydar Doğan da katıldı. Bu açılış ile ilgili Tunceli Valiliği'nin internet sitesinde yayımlanan haber ve fotoğrafları paylaşıyoruz:

Çocukları ve gençleri spora yönlendirmek,sporu sevdirmek,onları kötü alışkanlıklara karşı korumak,Türk sporuna ve spor kulüplerine  ruhen ve bedenen sağlıklı sporcular yetiştirmek amacıyla  Tunceli İl Spor Merkezleri hizmete açıldı.

 

29.06.2012 Cuma günü saat 18.00’de düzenlenen açılış törenine; Valimiz Mustafa Taşkesen,Tunceli Milletvekili Kamer Genç,Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Durmuş Boztuğ, Spor Genel Müdürlüğü Sosyal İşler Şube Müdürü Haydar Doğan, İl Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Şimşek, kurum müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Atatürk Kapalı Spor Salonu bahçesinde bulunan ve günümüz standartlarına göre yenilenen tenis, voleybol ve basketbol sahasını hizmete açan Vali Taşkesen, spor sahalarının ilimize hayırlı olmasını dileyerek bir süre tenis oynadı.

Açılışın ardından basın mensuplarına bir açıklama yapan Vali Taşkesen, İl Spor Merkezlerine olan ilginin geçen yıla göre %50 arttığını belirterek 40 antrenör eşliğinde 17 spor branşında 760 öğrencinin sportif faaliyetlere katılacağını söyledi.

Günümüz standartlarına uygun hale getirilen spor sahalarını vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktan mutlu olduğunu sözlerine ekleyen Vali Taşkesen "İnşallah burada ülkemizi yurt dışında temsil edecek sporcular yetişir.Buna tüm kalbimle inanıyorum" dedi.

Kaynak: http://www.tunceli.gov.tr/default.asp?syf=haberler&id=1396

Son Güncelleme ( Pazar, 01 Temmuz 2012 15:52 )  
Free Web Counters