Haydar Doğan

Sitemize Hoş Geldiniz!

"Bu sitede, hakkımda yayımlanan haberlere, fotoğraflara ve videolara ulaşabilir; kaleme almış olduğum yazıları okuyabilirsiniz."

You are here:

Haydar Doğan: "Çocuk ve Gençler Spora Yönlendirilmeli"

e-Posta Yazdır PDF

Spor Genel Müdürlüğü Sosyal İşler Şube Müdürü Haydar Doğan, spora yönlendirilen çocuk ve gençlerin ruhsal ve fiziksel olarak daha sağlıklı olacağını bildirdi.

Yarın açılacak il spor merkezlerine gözlemci olarak Tunceli'ye gelen Spor Genel Müdürlüğü Sosyal İşler Şube Müdürü Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocukların ve gençlerin açılacak il spor merkezlerinden istifade etmelerini istedi.

Tunceli'de il spor merkezlerinin 17 branşta açılacağını ifade eden Doğan,

"Bu yıl Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nün kuruluşunun 74. yıl dönümünü kutluyoruz. Ülkemiz için hayati öneme sahip bir kurumun kuruluş yıl dönümüne denk gelen il spor merkezlerini Genel Müdürlük olarak çok önemsiyoruz. Tunceli'de 17 branşta açılacak il spor merkezlerine ailelerimiz duyarlılık göstererek çocuklarını ve gençleri yönlendirmelerini istiyoruz. Spor bir yaşama bakış biçimidir. Düzenli olarak spor yapan çocuklar ve gençler kötü alışkanlıklardan uzak, iç güveni gelişmiş, sosyal yönü güçlü, girişken, kendinden emin, disiplinli ve sağlıklı nesiller olarak yetişiyorlar. Yarın açılacak il spor merkezlerimiz ilimize ve ülkemize hayırlı olamasını diliyorum" dedi.

Muhabir: Haydar Toprakçı

Yayıncı: Cemal Coşkun - TUNCELİ

28 Haziran 2012

Kaynak: Anadolu Ajansı

 

Son Güncelleme ( Cuma, 21 Aralık 2012 03:07 )  
Free Web Counters